Warning: Creating default object from empty value in /home/sites3/newsites2/engine/class_cms.php on line 58
Daugavpilī svētkus svin 2 tūkstoši skolotāju

Daugavpilī svētkus svin 2 tūkstoši skolotāju05/10/07

Šīs nedēļas nogalē svētku noskaņojums valda Latvijas skolās, notiek Skolotāju dienai veltīti pasākumi. Daugavpils lepojas ar saviem pedagogiem, kuri visi ir profesionāli, radoši cilvēki un īsti sava amata patrioti. Tāpēc Daugavpilī nav izjūtams pedagogu trūkums. Daugavpils skolas spēj konkurēt ar labākajām Latvijas skolām un ir pat pirmajās vietās. Par augsto apmācību līmeni Daugavpils skolās liecina skolēnu sasniegumi eksāmenos, konkursos, olimpiādēs. Par to liecina arī tāds rādītājs kā absolventu iestāšanās augstskolās. Daugavpils skolām šis rādītājs ir 80%, bet dažām skolām pat 100%.

Daugavpilī ir 23 vispārizglītojošās izglītības iestādes, 28 pirmskolas izglītības iestādes un 4 ārpusskolas iestādes. Kopumā Daugavpilī pedagoga profesijā strādā apmēram 2 tūkstoši cilvēku.

4. oktobrī plkst. 17.00 Daugavpils skolu pedagogi pulcējas Daugavpils teātrī, lai izvērtētu veikumu un suminātu labākos, radošākos skolotājus. Apbalvoti tiks 122 skolotāji par skolēnu sagatavošanu valsts un novadu olimpiādēm, konkursiem. Kā labākos var minēt matemātikas skolotāju Ivetu Zarāni, kura sagatavoja 3 uzvarētājus valsts olimpiādē matemātikā. Krievu valodas skolotājas Ināras Kudrjavcevas audzēkņi saņēmuši 2 godalgotas vietas valsts olimpiādē un 2 godalgotas vietas valsts mēroga zinātnisko darbu konkursā. Fizikas skolotāja Tatjana Maļceva saņēmusi atzinību par skolēnu sagatavošanu valsts olimpiādei fizikā. Visi pedagogi strādā Krievu vidusskolā - licejā. Labi sasniegumi ir 9. vsk. latviešu valodas skolotājai Olgai Gapejenkovai, viņas audzēkņi labi sevi parādījuši novada olimpiādēs.

6. oktobrī 15 Daugavpils pārstāvji piedalīsies Latvijas pedagogu forumā. Uz Rīgu dosies arī 13. vsk. mūzikas skolotāja Larisa Bogatirjova. Viņai tiks pasniegta Gada balva par radošu un kvalitatīvu darbu.

8. oktobrī Daugavpils delegācija dosies uz Rīgu, lai piedalītos Draudzīgā aicinājuma balvu pasniegšanas ceremonijā. Šogad Daugavpils Krievu vidusskola – licejs ieguva 2. vietu. Jāpiebilst, ka vairākus gadus pēc kārtas šī skola saņēma Lielo pūci.Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre L. Korsaka, 5404374.

Автор: Daugavpils

Автор: Cherilynn
Добавлено: 12.01.2016 23:05
0

I don't even know what to say, this made things so much eaeisr! http://oshfvjoff.com [url=http://moiodxulk.com]moiodxulk[/url] [link=http://tdsqzvony.com]tdsqzvony[/link]

Автор: Lina
Добавлено: 07.01.2016 01:21
0

That's a knowing answer to a difuicflt question

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha